FOR HORSE
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR HORSE


TOPVET

Vystavovatel: Green idea s.r.o.

„Nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně…“ říká staré přísloví. My dodáváme ze hřbetu zdravého a dobře opečovávaného koně. Proto vám společnost TOPVET – MVDr. Jiří Pantůček přináší ucelený program pro koně s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem přinášející vašim koním kvalitní péči. Při vývoji přípravků spolupracovali veterinární lékaři s předními českými i zahraničními chovateli, jezdci a žokeji. Při vývoji byl kladen maximální důraz na kvalitu použitých surovin a jejich kombinaci pro využití potenciálu účinných látek. Výsledkem jsou produkty pečující o vaše koně s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Jsme přesvědčeni, že přípravky Topvet for horses budou vaši koně milovat a vám přinesou užitek a spokojenost. Pro váš komfort při používání a možnost výběru jsme pro vás připravili nejen široké spektrum výrobků, ale i velký výběr typů balení. Výrobky Topvet for horses splňují jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně.


Nechsenest.cz

Vystavovatel: Kristýna Šmídová

Nechsenest.cz je největší český e-shop zaměřený na knihy a DVD o koních a jezdcích. Naleznete u nás nejširší výběr titulů, od historických po současné, od knih pro odborníky, veterináře, zkušené jezdce, začátečníky až po knihy pro děti. V češtině a angličtině.


Equinns - volnočasové oblečení

Vystavovatel: Equinns Stand s.r.o.

Equinns je ryze česká značka, která náš trh rozjasnila svým pestrobarevným volnočasovým oblečením s jezdeckými motivy. Aktuálně má v nabídce mikiny, trička a doplňky vlastní výroby, které si oblíbili snad všichni milovníci koní.


Recykling J&F

Vystavovatel: Recycling J&F, s.r.o.

Naše společnost pod značkou RidingSurface nabízí sortiment geotextilií do jezdeckých povrchů. Touto problematikou se zabýváme již řadu let ve spolupráci s těmi nejlepšími staviteli jízdáren po celém světě. Na veletrhu FOR HORSE prezentujeme zejména produkt GTEX ALLWEATHER, který je vhodný především pro hobby jízdárny. Ideální řešení pro jízdárny s nedostatkem vody.


Airbagové vesty a bundy Helite

Vystavovatel: Top moto s.r.o.

Světově nejprodávanější, lehké a robustní... praktický zachránce života, to jsou airbagové vesty francouzské společnosti Helite se 4letou zárukou!


Mauricio s.r.o. - Jezdecké potřeby

Vystavovatel: MAURICIO

Naše firma Mauricio s.r.o. je rodinná firma která působí na trhu s jezdeckými potřebami bez mála 20 let . Disponujeme velkým výběrem zboží od světových značek a proto uspokojíme jak začínající jezdce, tak pokročilé . Tento rok Vás rádi přivítáme v našem stánku na veletrhu FOR HORSE 2020, kde si můžete prohlédnout náš sortiment . Jestliže nestihnete veletrh FOR HORSE navštivte naše dvě kamenné prodejny a e-schop www.mauricio.cz


Přepravníky na koně Ifor Williams

Vystavovatel: KOSCH s.r.o.

Společnost Kosch s.r.o. je výhradním dovozcem přepravníků Ifor Williams na českém trhu a přepravníky dodává také na Slovensko. V letošním roce představuje nový model HBX.


Jezdecké potřeby Vachutka s.r.o

Vystavovatel: Jezdecké potřeby Vachutka s.r.o.

Prodejna jezdeckých potřeb z Hradiště na Písku u Pardubic působící na trhu vice než 20let, nabízí široký sortiment vybavení pro jezdce a jejich koně, krmiv a krmných doplňků. nejoblíbenější značky : Veredus, Kentucky, Equiline, Roeckl, Fleck, KenTaur, Casco, HKM, Waldhausen, Loesdau, Ekkia


Fouganza

Vystavovatel: DECASPORT s.r.o.

Atraktivní francouzskou jezdeckou značku vám představí stánek Decathlonu. Vybavení pro jezdce i koně vyrábí Decathlon pod značkou Fouganza, která je v České republice dostupná od roku 2010. Ve Fouganze na severu Francie pracuje 50 nadšených jezdců, kteří zde vyvíjejí, inovují a testují jezdecké vybavení tak, aby odpovídalo náročným požadavkům jezdců i jejich koňských parťáků. Cíl je jasný: Jezdectví dostupné malým, velkým i čtyřnohým sportovcům. Na stánku budete mít příležitost prohlédnout si produkty z nové řady JUMP, která je navržena speciálně pro skokové disciplíny. Samozřejmě zde najdete i novou kolekci jaro/léto. K dispozici budou také produkty běžně na prodejnách nedostupné. Chybět nebude ani vybavení a oblečení pro děti. Setkáte se tu s jezdci, kteří pracují na prodejnách napříč celou republikou. Budou připraveni odpovědět na vaše otázky a sdílet s vámi svoje zkušenosti. V případě, že nestihnete tento stánek navštívit, máte možnost produkty značky Fouganza zakoupit ve 23 kamenných prodejnách po celé ČR či on-line na https://www.decathlon.cz/C-108514-jezdectvi.


Minerálními přípravky Yarrowia Equinox

Vystavovatel: Vetys s.r.o.

Veterinární distributor Vetys s.r.o. přichází na český trh s unikátními minerálními přípravky Yarrowia Equinox pro vaše i naše koně. S distribucí jsme začali v únoru letošního roku u nás ve východních Čechách a okamžitě se produkty staly v okolí nejoblíbenější minerálkou jak u chovatelů, tak u veterinárních lékařů. Cílem výrobce bylo vytvořit krmivo a výživové doplňky nejvyšší kvality pro zlepšení kondice a podporu zdraví. Yarrowia Equinox jsou minerální přípravky založené na unikátních kvasinkách Yarrowia lipolytica, které mají celou řadu benefitů oproti běžně užívaných Saccharomyces. Obsahují všechny esenciální aminokyseliny, vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitamíny skupiny B. Dále jsou kvasinky Yarrowia výborným prebiotikem pro udržení zdravé mikroflóry ve střevech a v neposlední řadě, díky glukanům obsažených ve stěnách buněk kvasinek výrazně podporují imunitní systém.


GLORD.CZ

Vystavovatel: KEY LOOK s.r.o.

Letos vás již potřetí srdečně zveme k návštěvě našeho stánku GLORD. Již tradičně u nás najdete 22 příchutí našich jedinečných pamlsků GLORDIES – letos s novými příchutěmi TŘEŠEŇ a JABLKO SE SKOŘICÍ. Kromě pamlsků máme již samozřejmě v nabídce za studena lisovaný 100% LNĚNÝ OLEJ GLORD – přírodní zdroj OMEGA 3 pro koně, a vysoce kvalitní krmiva AGROBS – bez plísní, prachu, dochucovadel, vůní atd :) Velmi úspěšně spolupracujeme s KRMIVA LIBUŠÍN a RÁJ PRO KONĚ. Obě tyto firmy zajišťují rozvozy po stájích. A určitě nebude chybět ani naše výborná zrnková nebo mletá KÁVA GLORD – „káva se sílou koňské duše“ Moc se na vás těšíme u našeho stánku, váš tým GLORD.CZ


VETOFLEX - kompresivní program pro regeneraci

Vystavovatel: VETOFLEX s.r.o.

VETOFLEX představuje kompresivní program pro regeneraci a vyšší výkony, fungující na principu podpory lymfatického systému. Produkty: 1) Kompresivní bandáže VETOFLEX: jsou určeny k prevenci vzniku lymfatických otoků (nálevek) u koní, slouží k rychlejší a plynulejší regeneraci po fyzické zátěži. Bandáže je vhodné použít v období dlouhého stání v boxu, při přepravě nebo naopak po vysoké pracovní zátěži, kdy napomáhají rychlejší regeneraci u sportovních koní. Js ou vhodn é také pro podporu rekonvalescence vazů a šlach. 2) Ochranný pás VETOFLEX BELLY BAND CLASSIC: pomáhá chránit boky a celý obvod břicha koně s citlivou kůží před podrážděním nebo odřeninami např. od šporen. Je lehce přizpůsobivý, anatomicky tvarovaný, nerušivý a maximálně šetrně přiléhá ke kůži. Neobsahuje pryž a má velké množství pórů, které umožňují snadné odpařování potu a t&iacu te;m i větší pohodlí pro koně. 3) Pružné návleky VETOFLEX, jsou určeny k ochraně pokožky končetin koní zejména v oblasti patky a spěnky. Obzvlášť jsou vhodné pro koně s citlivou pokožkou, trpící na podlomy a jiná kožní onemocnění. Mají antimikrobiální a protizánětlivý účinek a neobsahují pryž, tudíž jsou naprosto prodyšné.. 4) Podkolenky SUMMER SILVER SOCKS představují extra komfortní podkolenky z mercerované bavlny. Vynikají precizním zpracováním. Mají zesílenou špici a patu, odvětraný nárt, aktivní kompresi kolem kotníku, zesílenou část holeně přiléhající k sedlu a uvolněný horní lem pro větší komfort.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva

Facebook