FOR HORSE
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR HORSE


TOPVET

Vystavovatel: Green idea s.r.o.

„Nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně…“ říká staré přísloví. My dodáváme ze hřbetu zdravého a dobře opečovávaného koně. Proto vám společnost TOPVET – MVDr. Jiří Pantůček přináší ucelený program pro koně s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem přinášející vašim koním kvalitní péči. Při vývoji přípravků spolupracovali veterinární lékaři s předními českými i zahraničními chovateli, jezdci a žokeji. Při vývoji byl kladen maximální důraz na kvalitu použitých surovin a jejich kombinaci pro využití potenciálu účinných látek. Výsledkem jsou produkty pečující o vaše koně s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Jsme přesvědčeni, že přípravky Topvet for horses budou vaši koně milovat a vám přinesou užitek a spokojenost. Pro váš komfort při používání a možnost výběru jsme pro vás připravili nejen široké spektrum výrobků, ale i velký výběr typů balení. Výrobky Topvet for horses splňují jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně.


Recykling J&F

Vystavovatel: Recycling J&F, s.r.o.

Naše společnost pod značkou RidingSurface nabízí sortiment geotextilií do jezdeckých povrchů. Touto problematikou se zabýváme již řadu let ve spolupráci s těmi nejlepšími staviteli jízdáren po celém světě. Na veletrhu FOR HORSE prezentujeme zejména produkt GTEX ALLWEATHER, který je vhodný především pro hobby jízdárny. Ideální řešení pro jízdárny s nedostatkem vody.


Equinns - volnočasové oblečení

Vystavovatel: Equinns Brand s.r.o.

Equinns je ryze česká značka, která náš trh rozjasnila svým pestrobarevným volnočasovým oblečením s jezdeckými motivy. Aktuálně má v nabídce mikiny, trička a doplňky vlastní výroby, které si oblíbili snad všichni milovníci koní.


Nechsenest.cz

Vystavovatel: Kristýna Šmídová

Nechsenest.cz je největší český e-shop zaměřený na knihy a DVD o koních a jezdcích. Naleznete u nás nejširší výběr titulů, od historických po současné, od knih pro odborníky, veterináře, zkušené jezdce, začátečníky až po knihy pro děti. V češtině a angličtině.


Přepravníky na koně Ifor Williams

Vystavovatel: KOSCH s.r.o.

Společnost Kosch s.r.o. je výhradním dovozcem přepravníků Ifor Williams na českém trhu a přepravníky dodává také na Slovensko. V letošním roce představuje nový model HBX.


Mauricio s.r.o. - Jezdecké potřeby

Vystavovatel: MAURICIO

Naše firma Mauricio s.r.o. je rodinná firma která působí na trhu s jezdeckými potřebami bez mála 20 let . Disponujeme velkým výběrem zboží od světových značek a proto uspokojíme jak začínající jezdce, tak pokročilé . Tento rok Vás rádi přivítáme v našem stánku na veletrhu FOR HORSE 2020, kde si můžete prohlédnout náš sortiment . Jestliže nestihnete veletrh FOR HORSE navštivte naše dvě kamenné prodejny a e-schop www.mauricio.cz


GLORD.CZ

Vystavovatel: KEY LOOK s.r.o.

Letos vás již potřetí srdečně zveme k návštěvě našeho stánku GLORD. Již tradičně u nás najdete 22 příchutí našich jedinečných pamlsků GLORDIES – letos s novými příchutěmi TŘEŠEŇ a JABLKO SE SKOŘICÍ. Kromě pamlsků máme již samozřejmě v nabídce za studena lisovaný 100% LNĚNÝ OLEJ GLORD – přírodní zdroj OMEGA 3 pro koně, a vysoce kvalitní krmiva AGROBS – bez plísní, prachu, dochucovadel, vůní atd :) Velmi úspěšně spolupracujeme s KRMIVA LIBUŠÍN a RÁJ PRO KONĚ. Obě tyto firmy zajišťují rozvozy po stájích. A určitě nebude chybět ani naše výborná zrnková nebo mletá KÁVA GLORD – „káva se sílou koňské duše“ Moc se na vás těšíme u našeho stánku, váš tým GLORD.CZ


VETOFLEX - kompresivní program pro regeneraci

Vystavovatel: VETOFLEX s.r.o.

VETOFLEX představuje kompresivní program pro regeneraci a vyšší výkony, fungující na principu podpory lymfatického systému. Produkty: 1) Kompresivní bandáže VETOFLEX: jsou určeny k prevenci vzniku lymfatických otoků (nálevek) u koní, slouží k rychlejší a plynulejší regeneraci po fyzické zátěži. Bandáže je vhodné použít v období dlouhého stání v boxu, při přepravě nebo naopak po vysoké pracovní zátěži, kdy napomáhají rychlejší regeneraci u sportovních koní. Js ou vhodn é také pro podporu rekonvalescence vazů a šlach. 2) Ochranný pás VETOFLEX BELLY BAND CLASSIC: pomáhá chránit boky a celý obvod břicha koně s citlivou kůží před podrážděním nebo odřeninami např. od šporen. Je lehce přizpůsobivý, anatomicky tvarovaný, nerušivý a maximálně šetrně přiléhá ke kůži. Neobsahuje pryž a má velké množství pórů, které umožňují snadné odpařování potu a t&iacu te;m i větší pohodlí pro koně. 3) Pružné návleky VETOFLEX, jsou určeny k ochraně pokožky končetin koní zejména v oblasti patky a spěnky. Obzvlášť jsou vhodné pro koně s citlivou pokožkou, trpící na podlomy a jiná kožní onemocnění. Mají antimikrobiální a protizánětlivý účinek a neobsahují pryž, tudíž jsou naprosto prodyšné.. 4) Podkolenky SUMMER SILVER SOCKS představují extra komfortní podkolenky z mercerované bavlny. Vynikají precizním zpracováním. Mají zesílenou špici a patu, odvětraný nárt, aktivní kompresi kolem kotníku, zesílenou část holeně přiléhající k sedlu a uvolněný horní lem pro větší komfort.


Fouganza

Vystavovatel: DECASPORT s.r.o.

Atraktivní francouzskou jezdeckou značku vám představí stánek Decathlonu. Vybavení pro jezdce i koně vyrábí Decathlon pod značkou Fouganza, která je v České republice dostupná od roku 2010. Ve Fouganze na severu Francie pracuje 50 nadšených jezdců, kteří zde vyvíjejí, inovují a testují jezdecké vybavení tak, aby odpovídalo náročným požadavkům jezdců i jejich koňských parťáků. Cíl je jasný: Jezdectví dostupné malým, velkým i čtyřnohým sportovcům. Na stánku budete mít příležitost prohlédnout si produkty z nové řady JUMP, která je navržena speciálně pro skokové disciplíny. Samozřejmě zde najdete i novou kolekci jaro/léto. K dispozici budou také produkty běžně na prodejnách nedostupné. Chybět nebude ani vybavení a oblečení pro děti. Setkáte se tu s jezdci, kteří pracují na prodejnách napříč celou republikou. Budou připraveni odpovědět na vaše otázky a sdílet s vámi svoje zkušenosti. V případě, že nestihnete tento stánek navštívit, máte možnost produkty značky Fouganza zakoupit ve 23 kamenných prodejnách po celé ČR či on-line na https://www.decathlon.cz/C-108514-jezdectvi.


Jezdecké potřeby Vachutka s.r.o

Vystavovatel: Jezdecké potřeby Vachutka s.r.o.

Prodejna jezdeckých potřeb z Hradiště na Písku u Pardubic působící na trhu vice než 20let, nabízí široký sortiment vybavení pro jezdce a jejich koně, krmiv a krmných doplňků. nejoblíbenější značky : Veredus, Kentucky, Equiline, Roeckl, Fleck, KenTaur, Casco, HKM, Waldhausen, Loesdau, Ekkia


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva

Facebook