FOR HORSE FOR HORSE
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR HORSE


Jezdecké potřeby Vachutka s.r.o.

Vystavovatel: Jezdecké potřeby Vachutka s.r.o. - Hala -

Naše firma nabízí kompletní sortiment pro jezdce, chovatele a jejich koně. Naleznete u nás výběr zboží české značky KenTaur a zahraničních Equiline, Veredus, Kentucky, Casco, Loesdau, Waldhausen, HKM, krmiv Cavalor a krmných doploňku Cavalor, Equistro, Premin, Fitmin.


Equiservis

Vystavovatel: EQUISERVIS, spol. s r.o. - Hala -

Kompletní vybavení pro anglické ježdění, skoky, drezuru či všestrannost. Tři kamenné prodejny - centrální pobočka v Rudné u Prahy, prodejny v Praze 9 – Letňanech a v Brně - Modřicích. Profesionální nadstandardní služby: pasování sedla přímo ve stáji, praní, vyšívání, sedlářský servis. Vlastní značka jezdeckého vybavení Cassini. Samostatný outlet s cenami sníženými až o 80%. E-shop se službou Objednejte Vyzkoušejte ZDARMA. Těšíme se na vaši návštěvu na veletrhu.


Střední škola dostihového sportu a jezdectví

Vystavovatel: Střední škola dostihového sportu a jezdectví - Hala -

Střední škola dostihového sportu a jezdectví sídlí v těsném sousedství závodiště ve Velké Chuchli již více než 60 let. Navázala na předchozí vzdělávací instituce tohoto druhu u nás. Střední škola dostihového sportu a jezdectví nabízí zájemcům o studium 3 obory vzdělání. Pro fyzicky zdatné a aktivní mladé lidi se zájmem o koně a dostihy je určen učební obor Jezdec a chovatel koní se zaměřením na dostihový sport. Studium je po třech letech zakončeno závěrečnou zkouškou s výučním listem. Tento obor je na naší škole možno studovat i dálkově. Dále nabízíme čtyřletý maturitní obor Chovatelství se zaměřením na dostihový sport. Ten je určen pro žáky se studijními předpoklady, kteří mají zájem o chov koní, dostihy, jezdectví a všechny příbuzné sportovní disciplíny. Zájemci o trenérskou činnost mají možnost si doplnit maturitní zkoušku v tříletém nástavbovém oboru Trenérství dostihových a sportovních koní. Toto studium probíhá dálkově formou třídenních konzultací jedenkrát v měsíci. Tato škola, jako jediná v České republice, je komplexním vzdělávacím zařízením pro přípravu dostihových jezdců a vedoucích pracovníků na úseku chovu a tréninku dostihových a sportovních koní. Za dobu své existence vychovala více než tisíc absolventů, z nichž řada se stala významnými žokeji a trenéry. Podrobnější informace o studiu a o aktivitách školy získáte na našich webových stránkách www.dostihovaskola.cz nebo nás můžete také najít na facebook.com/dostihovaskola.


RECYKLACE.cz

Vystavovatel: TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč - Hala -

Plastové profily z materiálu Traplast se používají všude tam, kde potřebujete opravdu houževnatý a odolný materiál. Přijďte se podívat k našemu stánku v Hale 3.


160

Vystavovatel: Tereza Kucharská - Hala -

Autorka Tereza Kucharská představí svoji knihu "160"


WESTERN-JAAN s.r.o.

Vystavovatel: WESTERN-JAAN s.r.o. - Hala -

JiříAAlenaNavrátilovi : v roce 1996 jsme začali s klobouky a drží nás to dodnes. Vážení příznivci stylu country & western, rádi vás přivítáme u našeho stánku na venkovní ploše s širokou nabídkou westernové módy a doplňků. Přijďte shlédnout a případně si i vybrat z nových vzorů klobouků, opaskových spon, šátků, kabátů, obuvi a dalšího zboží. Oblékneme vás od hlavy až po paty. Těšíme se na vás.


Přírodní detoxikace vašich zvířat

Vystavovatel: IREL, spol. s r.o. - Hala -

IREL, spol. s r.o. byla založená v r. 1994 jako ryze česká, soukromá společnost. Od svého založení je společnost významným výrobním partnerem mezinárodních farmaceutických společností. Výroba je primárně zaměřena na předextrakční úpravu léčivých drog, zejména ostropestřce mariánského a námele. Vysoce kvalitní předextrakční úprava těchto rostlin umožňuje mnohem efektivnější finální extrakci léčivých substancí, což je spojeno i s jejich vyšší kvalitou. V roce 2008 začala společnost vyrábět kosmetiku veterinární, zaměřenou na péči o zvířecí srst a pokožku. Vedle toho byla také započata výroba krmných doplňků na bázi zpracovaného plodu ostropestřce mariánského. Budeme rádi, pokud nás navštívíte na našem stánku.


Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Vystavovatel: Národní hřebčín Kladruby nad Labem - Hala -

Národní hřebčín Kladruby nad Labem je jeden z nejstarších hřebčínů na světě a zároveň domov nejstaršího původního českého plemena koní – koně starokladrubského. Dnes chová přibližně 500 starokladrubských koní, a to ve dvou barevných variantách: bílé a vrané. Veřejnosti nabízí prohlídky v hřebčíně v Kladrubech nad Labem a v hřebčíně ve Slatiňanech. V samotných Kladrubech nad Labem si návštěvníci mohou vybrat z komentovaných prohlídek stájí, zámku, historické kočárovny a postrojovny, expozice kladrubského chovu koní, lesovny se simulátorem jízdy v kočáře a také návštěvu rozhledny. Muzeum shromažďuje sbírku hmotných dokladů historie hřebčína, včetně formování kulturní krajiny, chovu starokladrubského koně, jezdeckého sportu a volnočasových aktivit. Je v rámci České republiky jedinečnou paměťovou institucí, která v sobě prolíná pulzující tradici reflektující hmotné a nehmotné kulturní i přírodní dědictví spojené s chovem starokladrubského koně.


Jamenská a.s.

Vystavovatel: Jamenská a.s. - Hala -

Najdete nás na veletrhu.


Facebook