FOR HORSE FOR HORSE
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR HORSE


Česká hiporehabilitační společnost

Vystavovatel: Česká hiporehabilitační společnost, z.s. - Hala - 5, Stánek - A08

Česká hiporehabilitační společnost byla založena v roce 1991. O té doby je jejím cílem pomáhat osobám se zdravotním postižením či znevýhodněním při zvyšování kvality života, výchově, vzdělávání a začleňování do společnosti, poskytovat kvalitní vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti, mládež i dospělé se specifickými poruchami, podporovat zvyšující se kvalitu služeb středisek ČHS a podporovat vzdělávání odborníků v hiporehabilitaci. Členství v ČHS je otevřené všem zájemcům o hiporehabilitaci, kteří se věnují práci s koňmi ve zdravotní či sociální sféře, pedagogice či parajezdectví.


Do sedla

Vystavovatel: Nikol Binderová - Hala - 5, Stánek - B07a

Obchod „Do sedla!“ je rodinou společností, na trhu je od roku 2016. Specializuje se na výprodeje jezdeckých potřeb zejména německých výrobců a prodej použitých jezdeckých sedel. Cílem společnosti je nabídnout široké jezdecké veřejnosti kvalitní výrobky za rozumnou cenu. www.facebook.com/dosedlaa


PROVET SPORT MUSLI

Vystavovatel: PROVET TRADE s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A25

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Krmivo pro sportovní koně ve střední a vysoké zátěži s vyváženým obsahem živin bez obsahu ovsa. Doplněné makroprvky, mikroprvky a vitamíny pokrývají zcela potřebu sportovního koně. Obsahuje ideální poměr cukrů, tuků a bílkovin ve vysoce stravitelné formě v ideálním poměru. Receptura obohacena o nutričně zajímavé suroviny.

Krmivo pro sportovní koně ve střední a vysoké zátěži, schvalovací identifikační číslo výrobního provozu: a CZ 800465-01, cena za balení 20 kg 490 Kč, dodání do 4 dnů pro ČR.

Sériově vyráběné krmivo dodáváno na trh déle než 5 let do sportovních stájí v celé ČR, krmivo vyvažující krmnou dávku koně pro optimální výkon.


Zemský hřebčinec Tlumačov

Vystavovatel: Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. - Hala - 5, Stánek - B02

Zemský hřebčinec Tlumačov byl založen roku 1925, je to místo, které slouží svému účelu již 94 let, areál ZH je "kulturní památkou". Zajišťujeme: - dostupnost kvalitních plemenných hřebců pro zemský chov - přirozenou plemenitbu, reprodukci čerstvým a mraženým spermatem - rannou testací chladnokrevných a teplokrevných hřebečků - základní zkoušky výkonnosti teplokrevných a chladnokrevných koní - 60. denní test chladnokrevných hřebců včetně výkonnostních zkoušek - po prodej koní řádání závodů, soustředění, seminářů a vzdělávacích akcí - prohlídky areálu Zemského hřebčince


ARTIVIT PEGAS FORTE 7

Vystavovatel: KETRIS s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

ArtiVit Pegas Forte 7 je extra silná kloubní výživa pro koně. Obsahuje komplex synergicky působících látek důležitých pro kloubní výživu. Forma prášku umožňuje bezproblémové podávání i při dlouhodobé terapii. Lze jej rozmíchat ve vodě nebo přímo přidat k běžné stravě. Dodací lhůta ihned, cena 825 Kč.

Extra silná kloubní výživa pro koně. Obsažené látky tvoří pět základních mechanismů účinku: 1. Výživa kloubu a kloubního pouzdra 2. Protizánětlivé působení (MSM) 3. Lubrikace kloubu a kloubního pouzdra 4. Obnova poškozené chrupavky 5. Tlumení bolesti

Sériová výroba


KLOUBNÍ VÝŽIVA ARTROREGEN EQ SIRUP

Vystavovatel: MVDr. Jiří Pantůček - Hala - 5, Stánek - B27

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

 Artroregen - originální receptura spojuje chondroprotektivní stavební látky a unikátní bylinný komplex. O surovinách, obsažených v tomto produktu, je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že jsou vhodné k preventivnímu a regeneračnímu použití u sportovních, pracovních i rekreačních koní, všech věkových kategorií.


Česká asociace fríských koní

Vystavovatel: Česká asociace fríských koní z. s. - Hala - 5, Stánek - A03

Česká asociace fríských koní CAFK je občanské sdružení majitelů a chovatelů fríských koní. V České republice zprostředkovává služby nizozemské mateřské plemenné knihy KFPS, pořádá svody, semináře a další akce pro členy. CAFK současně zprostředkovává členství v KFPS, nizozemské organizaci vedoucí mateřskou plemennou knihu fríských koní. Nabízí také poradenství v oblasti chovu fríských koní a českým chovatelů zajistila mražené dávky od několika TOP holandských plemenných hřebců. Pro více informací se můžete obrátit na webové stránky www.cafk.cz.


GLORD KRMIVA PRO KONĚ – UNIKÁTNÍ KRMIVA, DOPLŇKY, LNĚNÝ OLEJ A PAMLSKY

Vystavovatel: KEY LOOK s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A21

V našem stánku GLORD.CZ najdete 20 příchutí výborných PAMLSKŮ GLORDIES, také unikátní KRMIVA AGROBS – krmiva, která jsou bez plísní a prachu, vhodná pro citlivé, dušné a alergické koně – např. ALPSKÝ ZELENÝ MASH, oceněný cenou inovací, nebo ALPSKÉ ZELENÝ MUSLI pro metabolicky citlivé koně, velmi oblíbené NATURMUESLI nebo unikátní ZELENÝ OVES ve formě řezanky, krmiva pro seniory nebo LEHKÝ POŽITEK pro tlusťoušky, MAISCOBS pro hubeňoury, KRAFTKPAKET nebo STRUKTUROVANÉ MUESLI S ČERNÝM A ŽLUTÝM OVSEM pro sporťáky a další kvalitní krmiva. Také zde najdete za studena lisovaný LNĚNÝ OLEJ GLORD – vysoký obsah přírodního zdroje esenciálních mastných kyselin omega 3 – až 60%, a KRMNÉ DOPLŇKY GLORD.


TOPVET

Vystavovatel: MVDr. Jiří Pantůček - Hala - 5, Stánek - B27

„Nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně…“ říká staré přísloví. My dodáváme ze hřbetu zdravého a dobře opečovávaného koně. Proto vám společnost TOPVET – MVDr. Jiří Pantůček přináší ucelený program pro koně s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem přinášející vašim koním kvalitní péči. Při vývoji přípravků spolupracovali veterinární lékaři s předními českými i zahraničními chovateli, jezdci a žokeji. Při vývoji byl kladen maximální důraz na kvalitu použitých surovin a jejich kombinaci pro využití potenciálu účinných látek. Výsledkem jsou produkty pečující o vaše koně s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Jsme přesvědčeni, že přípravky Topvet for horses budou vaši koně milovat a vám přinesou užitek a spokojenost. Pro váš komfort při používání a možnost výběru jsme pro vás připravili nejen široké spektrum výrobků, ale i velký výběr typů balení. Výrobky Topvet for horses splňují jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně.


Přívěsy pro přepravu koní

Vystavovatel: CENTRUM PRIVESU s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B12

CENTRUMPRIVESU.CZ - výhradní zástupce německé firmy HUMBAUR představí několik přívěsů pro přepravu 2 koní, dále francouzský autopřepravník pro koně THEAULT PROTEO pro 2 koně a 5 osob ve velni zajímavé výbavě. Na stánku budou také umístěny izotermické přívěsy WT-METALL pro transport psů.


Alena Lukešová obrazy

Vystavovatel: Alena Lukešová - Hala - 5, Stánek - B29

Koně mám ráda od dětství a často se objevují na mých obrazech. Ke své práci používám různé výtvarné techniky ( akvarel,olej,akryl..) a maluji kromě papíru a plátna také na dřevo (bříza, akát). Namalované motivy z mé dílny používám pro potisk triček, výrobu magnetek a samolepek.


Hoeveler

Vystavovatel: EquiDressage CZ, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B05

Höveler je německým výrobcem produktů pro koně, jako jsou krmné směsi, müsli. bylinky a další doplňky obohacené o vitaminy, minerály a stopové prvky. Kromě značky Reformin Plus naleznete v nabídce řadu výrobků pod značkami Höveler, Puritan, Equinova, Höveler Herbs a Höveler Western. Veškeré produkty se vyrábí z těch nejlepších ingrediencí. Velmi zajímavou řadou produktů od firmy Höveler je PURITAN, což je plnohodnotné krmivo pro koně s metabolickými problémy nebo prémiová řada doplňků pro koně pod názvem EQUINOVA. Oficiálním zástupcem Höveler Spezialfutter Werke GmbH & Co. KG pro Českou republiku je společnost EquiDressage CZ.


Krematorium koní

Vystavovatel: Šimon & Šípek s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A04

Krematorium koní je jediné koňské krematorium, které zajišťuje kremaci koní, poníků a dalších větších zvířat v ČR. Spolupracujeme s jediným krematoriem koní v Německu - Dank und Treu, kterého jsme výhradními zástupci na českém trhu. Jsme součástí Krematoria zvířat Praha a naším cílem je poskytovat služby chovatelům koní a poníků tak, aby měli možnost se důstojně rozloučit se svým zvířetem, které je mnoho let provázelo životem. V našem pražském krematoriu provádíme kremace pouze domácích mazlíčků (pejsků, kočiček, králíčků apod.). Kremace koní probíhá v našem partnerském krematoriu v Německu.


LIHOVÉ TONIKUM REPELLENS

Vystavovatel: MVDr. Jiří Pantůček - Hala - 5, Stánek - B27

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

 Lihové tonikum Repellens je určené pro koně v prostředí s výskytem létavého hmyzu a dalších vnějších parazitů (komáři, mouchy, ovádi, vši, klíšťata a další). Originální kompozice rostlinných výtažků účinně ošetřuje kůži a srst koně a zároveň pomáhá odpuzovat vnější parazity. Na přírodní aktivní látky se nevytváří rezistence a nepoškozují zdraví koní. Doporučená cena bez DPH: 250ml 238,- Kč., 500ml 412,- Kč., 5l 3279,- Kč.


Pamlsky pro koně

Vystavovatel: KEY LOOK s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A21

Víte, jaká je jedna z nejoblíbenějších příchutí pro koně? …. KMÍN ! A to jim můžete dopřát, pokud se zastavíte u našeho stánku GLORD, kde najdete kromě dalších 20 příchutí pamlsků také pamlsky s příchutí kmínu v oblíbeném tvaru srdíček. Kromě pamlsků u nás najdete také oblíbená velmi kvalitní KRMIVA AGROBS, za studena lisovaný LNĚNÝ OLEJ GLORD v humánní kvalitě a KRMNÉ DOPLŇKY GLORD. Jako naši žhavou novinku vám letos nabídneme naši čerstvě praženou KÁVU GLORD – kávu se „sílou koňské duše“. Vybrat si můžete mletou nebo zrnkovou. Už se na vás těšíme, váš tým GLORD.CZ


MANMAT

Vystavovatel: MANMAT s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B16

MANMAT – tradiční český výrobce vybavení nejen pro psy a koně. MANMAT byl na počátku českého mushingu a v průběhu let se stal předním tuzemským producentem vybavení i pro individuální sporty. Naše výrobky používají samozřejmě i nesportovci. Někdy okolo roku 2008 byla přidána výroba vybavení pro koně, která se postupem času vyvinula do dnešního širokého spektra produktů. Oblíbenost mezi koňáky získaly především polstrovaná ohlávka, funkční odpocovací deka, podsedlová dečka, lehké kamaše a zvony. MANMAT je z 80% firmou exportní. Z mimoevropských odběratelů stojí za zmínku: Aljaška, JAR, Japonsko, Austrálie. “


Značka Provet

Vystavovatel: PROVET TRADE s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A25

Krmivo a veterinární produkty značky PROVET jsou vyvinuty v ČR. Výhradním vlastníkem značky je český občan, žijící v České republice. Celá filozofie vývoje a výroby všech produktů PROVET stojí na pevných základech znalostí biochemie, přírodních zdrojů a obdivu i lásky k nim. Nekompromisní kvalita a zároveň vstřícné ceny všech produktů značky PROVET jsou garantem zdraví a vhodného temperamentu vašich koní. Specialisté značky PROVET jsou jediní v ČR, kteří provádí poradenství na nejvyšší možné úrovni a pomohou vám přesně vytipovat složení krmiva, vedoucí ke zdravému a progresivnímu životu vašich koní. Národní hřebčín Kladruby n.L. krmí značku PROVET. Už několik šampionů ČR v parkuru, nebo všestrannosti krmí značku PROVET. Je to na vás …a nebudete chtít už žádnou jinou.


Prestige Horses

Vystavovatel: Prestige Horses s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A13

PRESTIGE HORSES představuje nejlepší italské značky jezdeckých oděvů a doplňků pro koně a pro jezdce. Zamĕřili jsme se pouze na nĕkolik firem, které jsou nejen celosvĕtovĕ známé a díky své kvalitĕ a jedinečnosti velice žádané a reprezentované nejlepšími sportovci na svĕtĕ, ale jejíž majitele take známe osobnĕ. Naším zámĕrem je nejen nabízet nové kolekce a všechny novinky tĕchto brandů, které jsou synonymem vysoké kvality, stále nových technologií a jedinečného designu, ale I možnost uspokojit I ty nejnáročnĕjší klienty v jakémkoliv jejich požadavku a personalizaci. Společnost PRESTIGE HORSES dává možnost nejlepším sportovním koním českých chovatelů předvést se na nejprestižnějších italských parkurových závodech od kategorií mladých koní po zkušené koně na vysoké úrovni. Můžeme předvést vašeho sportovního koně na vyhlášených italských kolbištích jakými jsou Arezzo, Manerbio, Cervia, San Giovanni a jiné, nevyjímajíc každoroční mezinárodní veletrh ve Veroně, na kterém se setkávají špičkoví jezdci a koně z celého světa. Pomůžeme vám navázat kontakty s italskými chovateli, zorganizujeme vaši účast na prestižních sportovních akcích, a možnost zúčastnit se stáží s předními trenéry. Umožníme zviditelnění vašeho talentovaného sportovního koně určeného k prodeji.


Levandulový a oslí

Vystavovatel: Levandulova.cz - Hala - 5, Stánek - B19

To jsou dva světy, jejichž propojení Vám představíme. Z kopců prosluněné jihofrancouzské Provence přivážíme levanduli, levandulovou esenci nebo také levandulový med. Ty jsme propojili s oslím mlékem ze stále svěžích Azorských ostrovů a vytvořili kouzelnou kosmetiku Manon. Poznáte také naši milovanou knihu Roberta L. Stevensona Putování s oslicí do hor. Rádi Vás seznámíme s možností přijet do malebných Těchonic a vypravit se s našimi oslicemi na výpravu do okolí. A aby byl Váš zážitek co nejvíce umocněn, potkáte se u nás s Levandulovým Švihákem - jemně perlivým vínem s levandulí a borůvkami. Více na www.levandulova.cz

Charakteristika:

V naší kosmetice Manon jsme spojili uklidňující a léčivé účinky levandule zpod provensálské hory Mont Ventoux s oslím mlékem. A ne jen tak ledajakým. Daleko v Atlantském oceánu leží Azorské ostrovy. A na nich oslí farma Asinus Atlanticus. Šetrný chov na úrodných ostrovních pastvinách, velký prostor pro pastvu a jemné zpracování mléka procesem zvaným lyofilizace. To jsou důvody, proč jsme hrdí na naši spolupráci.


Jezdecké potřeby Vachutka s.r.o.

Vystavovatel: Jezdecké potřeby Vachutka s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B18

Prodejna jezdeckých potřeb z Hradiště na Písku u Pardubic působí na trhu vice než 20 let. Nabízí široký sortiment vybavení pro jezdce a jejich koně, krmiv a krmných doplňků. Nejoblíbenější značky jsou : Veredus, Kentucky, Equiline, Roeckl, Fleck, KenTaur, Casco, HKM, Waldhausen, Loesdau, Ekkia


Equestrians - jezdecké potřeby

Vystavovatel: PRAGUE EQUESTRIANS STORE s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A11

Více než 70 značek, osobní přístup a výhodné akce! Jsme Equestrians Store a nabízíme vše pro Vás i Vašeho koně. Naší součástí se stal oblíbený obchod Dance and Jump, proto u nás nyní najdete jak dostupné produkty pro rekreační jezdce, tak špičkové vybavení pro profesionály. Exkluzivně nabízíme novinky od PS of Sweden či Equestrian Stockholm. Skladem u nás najdete také bestsellery značek se skvělým poměrem ceny a výkonu. Nakupovat můžete online na equestrians.cz nebo na naší prodejně na adrese Výpadová 1676/4a, 153 00 Praha 5 - Radotín. Neváhejte navštívit náš stánek A11 v Hale 5 a vstupte do světa, kde hraje požitek z jízdy hlavní roli. Celý tým Equestrians a Dance and Jump se na Vás těší.


Feedshop.cz

Vystavovatel: Tekro, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - B33

Internetový obchod Feedshop.cz provozuje společnost Tekro, spol. s r.o., která má v České republice exkluzivní zastoupení německých krmiv pro koně značek Eggersmann a Mühldorfer. Na Feedshopu najdete kompletní sortiment produktů od krmiv pro nízkou, střední a vysokou zátěž, až po speciální a terapeutická krmiva, pamlsky nebo müsli. Díky této široké nabídce zde najdete optimální řešení pro zdraví, pohodu a výkonnost vašeho koně. Přijďte nás navštívit na stánek Haly 5 a získejte slevový kód na Váš nákup v e-obchodě Feedshop - www.feedshop.cz


Krmiva pro koně a hydrotermické vločky – jedinečné technologické zpracování v ČR!

Vystavovatel: ADW FEED, a.s. - Hala - 5, Stánek - B26

Společnost ADW FEED, a.s .jako součást holdingu ADW, a.s. je ryze českým subjektem, který se zabývá systémem výživy, poradenstvím a výrobou krmiv pro koně a ostatní hospodářská zvířata. Na trh uvádíme krmiva nejvyšší kvality a jako jediní v České republice nabízíme vločkované produkty z hydrotermicky opracovaných obilovin. Tyto výrobky se vyznačují vysokou stravitelností a využitelností škrobů, proteinů i tuků. Rádi Vám všechny produkty představíme u našeho stánku. Těšíme se na Vás!


Happy Horses

Vystavovatel: Happy horses - Hala - 5, Stánek - A12

Výhradně česká značka krmiv pro koně. Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka. Novinka na českém trhu.


FARNAM - Zlepšujeme život zvířatům a jejich lidem

Vystavovatel: Animal Central, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - B17

Společnost Animal Central, spol. s r.o. představí na svém stánku nejoblíbenější americkou značku výrobků "FARNAM", které zlepšují život zvířatům a jejich lidem. Ve stejném stánku naleznete zároveň prezentaci projektu "WEST4US.CZ", který nabízí špičkové westernové výrobky z USA pro jezdce i jejich koně od vyhlášených výrobců a sedlářů z USA.


Addi Brothers Industries

Vystavovatel: Addi Brothers Industries - Hala - 5, Stánek - B20s

Jsme specialisté na kožené a jezdecké potřeby. Jsme profesionální výrobci a exportéři kožených klobouků, čepic, udidel, třmenů, štípacích klečtí na podkovy, jezdeckých rukavic, chapsů a westernového oblečení. Naše kvalita je vysoká a jsme si jistí, že dokážeme uspokojit naše zákazníky. Našim cílem je nabídnout zákazníkům nejvyšší kvalitu a nejvyšší standart kožených výrobků na trhu. Našim slibem je vyřešit každý požadavek zákazníka a zajistit přijemné jednání. 


Do sedla

Vystavovatel: Nikol Binderová - Hala - 5, Stánek - B07a

Obchod „Do sedla!“ je rodinou společností, na trhu je od roku 2016. Specializuje se na výprodeje jezdeckých potřeb zejména německých výrobců a prodej použitých jezdeckých sedel. Cílem společnosti je nabídnout široké jezdecké veřejnosti kvalitní výrobky za rozumnou cenu. www.facebook.com/dosedlaa


Balzámy na kůže Renapur

Vystavovatel: Michal Novotný - RENAPUR - Hala - 5, Stánek - A19

Výrobky značky RENAPUR dodáváme na český trh již od roku 1997 Jsme oficiální zastoupení značky RENAPUR ČR a SR, která se zabývá výrobou a prodejem speciálních přírodních prostředků na ošetřování veškerého koženého zboží již po několik desetiletí. Značka RENAPUR má jednotlivá zastoupení po celém světě. Nyní náš sortiment rozšiřujeme o další výrobky: Renapur HI - SHINE a Renapur LEATHER CLEANER KONCENTRÁT. Těšíme se na vás našeho stánku v Hale 5.


Móda nejen pro jízdu na koni - Covalliero

Vystavovatel: KETRIS s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A14

Společnost Ketris s.r.o. se zabývá prodejem širokého spektra výrobků, které zahrnuje farmářské a chovatelské potřeby, nabídku elektrických ohradníků a veškeré zařízení stájí a pastvin. V neposlední řadě nabízí také potřeby pro koně a jezdce. Na výstavě bude k dostání nabídka potřeb právě pro koně a jezdce, zejména pak kolekce jezdeckého oblečení Covalliero, která se pyšní kvalitními výrobky za dobré ceny. Jezdecký sport, tak jako ostatní sportovní disciplíny klade důraz nejen na funkčnost oblečení, ale také na módní trendy. Není tedy překvapením, že se i výrobci jezdeckého oblečení tomuto trendu přizpůsobily. Barvy a materiály všech letních a zimních kolekcí odpovídají posledním módním trendům. Nosit kvalitní a zároveň in-oblečení není taková věda.. Covalliero je německé produkce a působí na trhu již od roku 2005. Není tedy divu, že počet spokojených zákazníků každoročně vzrůstá. Nespornou výhodou tohoto oblečení je, že není určeno pouze pro jízdu na koni. Zejména svojí propracovaností se bundy a vesty stávají ideálními pro nošení jak do přírody, tak i do města. Předností této značky jsou moderní barvy a inteligentní detaily spolu s propracovaností a funkčností (prodyšnost, odolnost proti větru a dešti). Zákazníci každého věku a postavy pak naleznou mikiny, bundy, vesty, rajtky a také jezdecké rukavice. Když se řekne jezdec, nesmíme zapomenout na koně. Úsloví „soulad koně a jezdce“ nabývá nového rozměru. Vy i váš kůň můžete být sladěni od hlavy až k patě. Nabídka je široká - čabraky na uši, podsedlové dečky, deky pro koně, bandáže, ohlávky či vodítka. Nejenom, že si vy můžete sladit svoji bundu s rajtkami, ale do stejných barev můžete „obléci“ i svého koně. Veškerý sortiment značky Covalliero a mnoho dalšího importuje do ČR firma KETRIS, s.r.o. Můžete se s ním detailně seznámit nejen na stránkách www.ketris.cz, ale i na různých výstavách a veletrzích. Příkladem budiž veletrh potřeb pro koně FOR HORSE v Praze. I zde budete mít možnost přesvědčit se nejen o kvalitě a stylu značky Covalliero, ale také o cenové přijatelnosti. Covalliero pro koně a jezdce může být láskou na první pohled. Těšíme se na setkání s Vámi na našem stánku. Ketris s.r.o.


WESTERN-JAAN s.r.o.

Vystavovatel: WESTERN-JAAN s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B07

V roce 1996 jsme začali s klobouky a drží nás to dodnes. Vážení příznivci stylu country & western, rádi vás přivítáme u našeho stánku na venkovní ploše s širokou nabídkou westernové módy a doplňků. Přijďte shlédnout a případně si i vybrat z nových vzorů klobouků, opaskových spon, šátků, kabátů, obuvi a dalšího zboží. Oblékneme vás od hlavy až po paty……... Těšíme se na vás. Jiří a Alena Navrátilovi


LEVANDULOVÝ KRÉM S OSLÍM MLÉKEM

Vystavovatel: Levandulova.cz - Hala - 5, Stánek - B19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Výživný a zjemňující krém pro užití na ošetřování pokožky, balení o obsahu 50ml ve skleněné nádobě s hliníkovým víkem, prodejní cena je 380,- Kč, zboží je běžně dostupné na našich prodejních místech nebo s dodáním do 6 dní z eshopu.

Z důvodu vysokého obsahu oslího mléka (3%) z farmy na Azorských ostrovech a směsi levandulových esencí (2%) z jihofrancouzské oblasti Luberon má pozitivní vlastnosti pro použití na pokožce. Má antiseptické, zklidňující a hydratační účinky, zároveň kožní testy prokázaly výborné výsledky na kůži atopiků a exematiků.

Výrobek je již v běžném prodeji.


ARTIVIT PEGAS MSM

Vystavovatel: KETRIS s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

ArtiVit Pegas MSM je kloubní výživa pro koně. Obsahuje krystalickou čistou látku MSM, která obsahuje organicky vázanou síru, jenž působí na zpevnění šlach a vazů, potlačuje bolest a záněty a pozitivně působí na regeneraci a relaxaci svalů. Má také silné antioxidační vlastnosti a je unikátním zdrojem sirných sloučenin, pozitivně působí v organismu, zejména v poškozených chrupavkách. Lze podávat i preventivně. Dodací lhůta ihned, cena 520 Kč.

Výrazně ulevuje od bolesti a tlumí zánět. Zmenšuje otoky a urychluje rekonvalescenci po zranění. Podporuje regeneraci kloubních chrupavek a zlepšuje jejich lubrikaci. Napomáhá regeneraci svalů, zpevnění vazů a šlach a tím celého pohybového aparátu. Extra čistá látka MSM 99,95%.


VETOFLEX - kompresivní program

Vystavovatel: VETOFLEX s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A01

VETOFLEX představuje kompresivní program pro regeneraci a vyšší výkony, fungující na principu podpory lymfatického systému. Produkty: 1) Kompresivní bandáže VETOFLEX: jsou určeny k prevenci vzniku lymfatických otoků (nálevek) u koní, slouží k rychlejší a plynulejší regeneraci po fyzické zátěži. Bandáže je vhodné použít v období dlouhého stání v boxu, při přepravě nebo naopak po vysoké pracovní zátěži, kdy napomáhají rychlejší regeneraci u sportovních koní. Js ou vhodn é také pro podporu rekonvalescence vazů a šlach. 2) Ochranný pás VETOFLEX BELLY BAND CLASSIC: pomáhá chránit boky a celý obvod břicha koně s citlivou kůží před podrážděním nebo odřeninami např. od šporen. Je lehce přizpůsobivý, anatomicky tvarovaný, nerušivý a maximálně šetrně přiléhá ke kůži. Neobsahuje pryž a má velké množství pórů, které umožňují snadné odpařování potu a t&iacu te;m i větší pohodlí pro koně. 3) Pružné návleky VETOFLEX, jsou určeny k ochraně pokožky končetin koní zejména v oblasti patky a spěnky. Obzvlášť jsou vhodné pro koně s citlivou pokožkou, trpící na podlomy a jiná kožní onemocnění. Mají antimikrobiální a protizánětlivý účinek a neobsahují pryž, tudíž jsou naprosto prodyšné.. 4) Podkolenky SUMMER SILVER SOCKS představují extra komfortní podkolenky z mercerované bavlny. Vynikají precizním zpracováním. Mají zesílenou špici a patu, odvětraný nárt, aktivní kompresi kolem kotníku, zesílenou část holeně přiléhající k sedlu a uvolněný horní lem pro větší komfort.


LEVANDULOVÝ ŠAMPON A SPRCHOVÝ GEL S OSLÍM MLÉKEM

Vystavovatel: Levandulova.cz - Hala - 5, Stánek - B19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Zjemňující a výživný šampon a sprchový gel pro použití na pokožku celého těla, balení o obsahu 250ml v plastové nádobě s hliníkovým víkem, prodejní cena je 249,- Kč, zboží je běžně dostupné na našich prodejních místech nebo s dodáním do 6 dní z eshopu.

Z důvodu vysokého obsahu oslího mléka (0,5%) z farmy na Azorských ostrovech a směsi levandulových esencí (1%) z jihofrancouzské oblasti Luberon má pozitivní vlastnosti pro použití na pokožce. Má antiseptické, zklidňující a hydratační účinky, zároveň kožní testy prokázaly výborné výsledky na kůži atopiků a exematiků.

Výrobek je již v běžném prodeji.


ISUZU

Vystavovatel: Auto - Moto Riegger s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B10

Prodej a servis užitkových vozidel ISUZU. Nabídka širokého příslušenství, možnost individuálních přestaveb pro potřeby konkrétního uživatele, použití. Vhodné pro tahání přívěsů do 3.500 kg, užitečné zatížení cca 1000 kg


Equiservis

Vystavovatel: EQUISERVIS, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - B16

Společnost EQUISERVIS spol. s r.o. byla založena v roce 1993. Za několik let fungování si díky profesionalitě a kvalitě nabízeného zboží a služeb vybudovala tradici a dobré jméno a dnes je EQUISERVIS největším prodejcem jezdeckých potřeb v České republice. V současnosti má již tři kamenné prodejny - centrální a hlavní pobočku v Rudné u Prahy, dále prodejnu v Praze 9 - Letňanech a v Brně ve Vídeňské ulici – a e-shop www.equiservis.cz . Naleznete tu vše, co potřebujete pro pohodlnou a bezpečnou jízdu na koni. Ať už se věnujete drezuře, parkuru, nebo jezdíte jen pro radost, vyberete si vždy kvalitní a cenově přijatelné vybavení pro sebe i svého koně. Nově u nás naleznete také specializované oddělení s vybavením pro western. Přijďte navštívit náš stánek v hale 5 a získejte kupon na svůj nákup v prodejnách EQUISERVIS. Těšíme se Vás!


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva

Facebook