FOR HORSE FOR HORSE
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR HORSE


Jimův obchod

Vystavovatel: Jakub Gross - Hala - 5, Stánek - A14

Jezdecké potřeby: specializace na firmy Horze, B Vertigo, Finn-tack a Pharmacare. Nabídka kompletního sortimentu těchto značek od A do Z vč. základních podkovářských věcí až po plně profesionální závodní klusácké vybavení.


Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Vystavovatel: Národní hřebčín Kladruby nad Labem - Hala - 5, Stánek - A10

Národní hřebčín Kladruby nad Labem je jeden z nejstarších hřebčínů na světě a zároveň domov nejstaršího původního českého plemena koní – koně starokladrubského. Dnes chová přibližně 500 starokladrubských koní, a to ve dvou barevných variantách: bílé a vrané. Veřejnosti nabízí prohlídky v hřebčíně v Kladrubech nad Labem a v hřebčíně ve Slatiňanech. V samotných Kladrubech nad Labem si návštěvníci mohou vybrat z komentovaných prohlídek stájí, zámku, historické kočárovny a postrojovny, expozice kladrubského chovu koní, lesovny se simulátorem jízdy v kočáře a také návštěvu rozhledny. Muzeum shromažďuje sbírku hmotných dokladů historie hřebčína včetně formování kulturní krajiny, chovu starokladrubského koně, jezdeckého sportu a volnočasových aktivit. Je v rámci České republiky jedinečnou paměťovou institucí, která v sobě prolíná pulzující tradici reflektující hmotné a nehmotné kulturní i přírodní dědictví spojené s chovem starokladrubského koně.


WESTERN-JAAN s.r.o.

Vystavovatel: WESTERN-JAAN s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B10

JAAN - JiříAAlenaNavrátilovi: V roce 1996 jsme začali s klobouky a drží nás to dodnes. Vážení příznivci stylu country & western, rádi vás přivítáme u našeho stánku na venkovní ploše s širokou nabídkou westernové módy a doplňků. Přijďte zhlédnout a případně si i vybrat z nových vzorů klobouků, opaskových spon, šátků, kabátů, obuvi a dalšího zboží. Oblékneme vás od hlavy až po paty. Těšíme se na vás.


Stáj Pony Farma

Vystavovatel: Andrea Kaprasová - Hala - 5, Stánek - A08

Pony-farma je malá rodinná stáj, která se nachází v části Podkrkonoší. Ve stáji chováme především koně plemene Hafling a Shetland pony, ale i další hospodářská zvířata. Nabízíme: Možnost občasného ježdění na jízdárně nebo vyjížďky do přírody s vodičem. Členství v jezdeckém klubu, které není nijak věkově omezeno a členové klubu se mají možnost věnovat různým činnostem, například parkuru, drezuře, vystavování koní či skákání s poníkem na ruce. Pro zájemce, kteří nemají kde ustájit svého čtyřnohého parťáka, je tu možnost pastevního či boxového ustájení. Případně vám můžeme nabídnout obsedání či výcvik vašeho čtyřnohého parťáka. Nový projekt, který bychom zde rádi realizovali a později nabízeli, je tzv. koňodovolená, o které se můžete dozvědět další informace v našem stánku. K farmě také náleží dva penziony, které si můžete pronajmout a strávit ničím nerušené chvíle mezi zvířaty a v krásné přírodě plné možností rekreačního vyžití. Pro všechny ubytované hosty je samozřejmostí možnost vyjížděk na koních. Navštivte náš stánek, kde se dozvíte mnoho informací nejen o stáji, ale také o Turistice na koni, která letos slaví patnácté výročí. Zástupce stáje budete moci vidět i v programu, a to nejen ve skokové čtverylce.

Charakteristika:


Höveler

Vystavovatel: EquiDressage CZ, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B12

Höveler je německým výrobcem produktů pro koně, jako jsou krmné směsi, müsli. bylinky a další doplňky obohacené o vitaminy, minerály a stopové prvky. Kromě tradiční minerálky Reformin Plus naleznete v nabídce řadu výrobků pod značkami Höveler, Puritan, Equinova, Höveler Herbs a Höveler Western. Veškeré produkty se vyrábí z těch nejlepších ingrediencí. Velmi zajímavou řadou produktů od firmy Höveler je PURITAN, což je plnohodnotné krmivo pro koně s metabolickými problémy nebo prémiová řada doplňků pro koně pod názvem EQUINOVA. Oficiálním zástupcem Höveler Spezialfutter Werke GmbH & Co. KG pro Českou republiku je společnost EquiDressage CZ.


Kloubní výživa Artroregen Eq sirup

Vystavovatel: Topvet - Hala - 5, Stánek - B23

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Artroregen Eq-originální receptura spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát) a unikátní bylinný komplex (šišák bajkalský, bršlice kozí noha, přeslička rolní nať, rdesno nať). O výše uvedených surovinách je známo a je v dohledatelné literatuře, že jsou vhodné k preventivnímu a regeneračnímu použití u sportovních, pracovních i rekreačních koní všech věkových kategorií.

Charakteristika:
Pro aktivní pohyb bez bolesti. Doporučená cena bez DPH: 1 l/372 Kč, 5 l/1555 Kč, 10 l/2598 Kč
Stávající uplatnění na trhu:
sériová výroba


TOPVET

Vystavovatel: Topvet - Hala - 5, Stánek - B23

„Nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně…“ říká staré přísloví. My dodáváme: ze hřbetu zdravého a dobře opečovávaného koně. Proto vám společnost TOPVET – MVDr. Jiří Pantůček přináší ucelený program pro koně s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem přinášející vašim koním kvalitní péči. Při vývoji přípravků spolupracovali veterinární lékaři s předními českými i zahraničními chovateli, jezdci a žokeji. Při vývoji byl kladen maximální důraz na kvalitu použitých surovin a jejich kombinaci pro využití potenciálu účinných látek. Výsledkem jsou produkty pečující o vaše koně s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Jsme přesvědčeni, že přípravky Topvet for horses budou vaši koně milovat a vám přinesou užitek a spokojenost. Pro váš komfort při používání a možnost výběru jsme připravili nejen široké spektrum výrobků, ale i velký výběr typů balení. Výrobky Topvet for horses splňují jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně. Vážení chovatelé a milovníci koní, srdečně vás zveme na návštěvu našeho stánku, kde vás s našimi výrobky rádi seznámíme.

Charakteristika:
PÉČE O KOPYTA • KOPYTNÍ BALZÁM - PRO ZDRAVÉ KOPYTO • KOPYTNÍ BALZÁM - PRO POŠKOZENÉ KOPYTO • OLEJ NA KOPYTA - PRO ZDRAVÉ KOPYTO • OLEJ NA KOPYTA - PRO POŠKOZENÉ KOPYTO PÉČE O KLOUBY, VAZY A ŠLACHY • PŘEDZÁTĚŽOVÝ GEL HŘEJIVÝ • POZÁTĚŽOVÝ GEL CHLADIVÝ • VLHČENÉ OBINADLO HŘEJIVÉ • VLHČENÉ OBINADLO CHLADIVÉ • VLHČENÉ OBINADLO K PÉČI O KŮŽI PO ZHMOŽDĚNINÁCH PÉČE O KŮŽI A SRST • MAST NA EKZEMATICKOU KŮŽI • OLEJ NA LETNÍ VYRÁŽKU • PANTENOL ŠAMPON • PANTENOL KONDICIONÉR • ROZČESÁVAČ A LESK • SPREJ K PÉČI O KŮŽI PO DROBNÝCH PORANĚNÍCH PŘÍRODNÍ REPELENTY • LIHOVÉ TONIKUM • OLEJOVÉ TONIKUM DOPLŇKOVÁ VÝŽIVA • BETA-GLUCAN SIRUP • KLOUBNÍ VÝŽIVA – ARTROREGEN EQ • DETOXIKACE • MOČOPOHLAVNÍ APARÁT • IMUNITA • OMEGA-3 OLEJ • KAŠEL A NACHLAZENÍ • OSTROPESTŘEC OLEJ • STRES


Feedshop

Vystavovatel: Feedshop.cz - Hala - 5, Stánek - B22

Internetový obchod Feedshop.cz provozuje společnost Tekro, spol. s r.o., která má v České republice exkluzivní zastoupení německých krmiv pro koně značek Eggersmann a Mühldorfer. Na Feedshopu najdete kompletní sortiment produktů od krmiv pro nízkou, střední a vysokou zátěž, až po speciální a terapeutická krmiva, pamlsky nebo müsli. Díky této široké nabídce zde najdete optimální řešení pro zdraví, pohodu a výkonnost vašeho koně. Přijďte nás navštívit na stánek B 22 do Haly 6 a získejte slevový kód na váš nákup v e-obchodě Feedshop - www.feedshop.cz.


BISSET - podestýlka z čisté pšeničné slámy

Vystavovatel: Heesters s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B02

Zdravotně nezávadné prostředí pro Vašeho koně i pro Vás: - podestýlka je díky granulaci za vysokých teplot bez bakterií a plísní - bezprašná - vhodná i pro koně s alergií - bez zápachu - používáním naší podestýlky ušetříte až polovinu času na úklid boxů - o 80 % méně hnoje, hnůj je velmi kvalitní pro zemědělce a zahrádkáře - bez starostí (objednáte, dovezeme, složíme do stáje), více na www.bisset.cz


Lihové tonikum Repellens

Vystavovatel: Topvet - Hala - 5, Stánek - B23

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tonikum je určené pro koně v prostředí s výskytem létavého hmyzu a dalších vnějších parazitů (komáři, mouchy, ovádi, vši, klíšťata a další).

Charakteristika:
Pomáhá odpuzovat vnější parazity.
Stávající uplatnění na trhu:
sériová výroba


RECYKLACE.cz

Vystavovatel: TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč - Hala - 5, Stánek - A13

Plastové profily z materiálu Traplast se používají všude tam, kde potřebujete opravdu houževnatý a odolný materiál. Přijďte se podívat k našemu stánku v Hale 3.


Střední škola dostihového sportu a jezdectví

Vystavovatel: Střední škola dostihového sportu a jezdectví - Hala - 5, Stánek - B01

Střední škola dostihového sportu a jezdectví sídlí v těsném sousedství závodiště ve Velké Chuchli již více než 60 let. Navázala na předchozí vzdělávací instituce tohoto druhu u nás. Střední škola dostihového sportu a jezdectví nabízí zájemcům o studium 3 obory vzdělání. Pro fyzicky zdatné a aktivní mladé lidi se zájmem o koně a dostihy je určen učební obor Jezdec a chovatel koní se zaměřením na dostihový sport. Studium je po třech letech zakončeno závěrečnou zkouškou s výučním listem. Tento obor je na naší škole možno studovat i dálkově. Dále nabízíme čtyřletý maturitní obor Chovatelství se zaměřením na dostihový sport. Ten je určen pro žáky se studijními předpoklady, kteří mají zájem o chov koní, dostihy, jezdectví a všechny příbuzné sportovní disciplíny. Zájemci o trenérskou činnost mají možnost si doplnit maturitní zkoušku v tříletém nástavbovém oboru Trenérství dostihových a sportovních koní. Toto studium probíhá dálkově formou třídenních konzultací jedenkrát v měsíci. Tato škola, jako jediná v České republice, je komplexním vzdělávacím zařízením pro přípravu dostihových jezdců a vedoucích pracovníků na úseku chovu a tréninku dostihových a sportovních koní. Za dobu své existence vychovala více než tisíc absolventů, z nichž řada se stala významnými žokeji a trenéry. Podrobnější informace o studiu a o aktivitách školy získáte na našich webových stránkách www.dostihovaskola.cz nebo nás můžete také najít na facebook.com/dostihovaskola.


Reformin Plus, vitaminový a minerální doplněk pro koně

Vystavovatel: EquiDressage CZ, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pro všechny koně komplexní sada vitamínů a minerálů. REFORMIN plus je vitaminový a minerální doplněk pro koně všech plemen, všech věkových kategorií a jakéhokoli využití, který podporuje správné fungování celého metabolismu a tím předchází vzniku různých nedostatků, které se potom mohou projevit jako například kožní problémy, poškození kopyt nebo chudokrevnost. REFORMIN plus byl vytvořen na základě nejnovějších vědeckých výzkumů a zkušeností s úmyslem zaplnit výživové mezery v denní krmné dávce pro koně. Základní objemové krmivo (vše také závisí na lokaci) často postrádá mnoho stopových prvků (selen, měď, jód). REFORMIN Plus podporuje látkovou výměnu, prevenci nedostatku živin a pomáhá udržet koně v dobrém zdravotním stavu a vitalitě. Výrobek neobsahuje melasu, je chutný a se snadným dávkováním díky vhodné struktuře pelet, které nezpůsobují prášení. Směs se doporučuje pro každodenní použití, když objemové krmivo neposkytuje dostatečné množství vitamínů a minerálních látek (např. selen, měď, jód), a to zejména při intenzivním zatížení metabolismu zvířete (ať už jde o sportovní koně v tréninku či období březosti). 


Kniha 160

Vystavovatel: Kniha 160 - Hala - 5, Stánek - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Stručně řečeno se jedná o soukromou expozici knížky o vytrvalostním sportu a vztahu koně a člověka. Doplněna o videa a prezentace fotografií z průběhu děje. Možnost autorského podpisu a osobního setkání se čtenáři.


Equi MedSun - Standart

Vystavovatel: EquiMedsun - Hala - 5, Stánek - B09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Solárium pro koně - ohřev koně, prokrvení, regenerace, relax. Technické parametry: 5000 W Dodací lhůta 4-6 týdnů. Cena 129 000 Kč.

Charakteristika:
Infra solárium pro koně


Přírodní detoxikace vašich zvířat

Vystavovatel: IREL, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - A11

Již jste vyzkoušeli OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ u svého koně? Pokud ne, neváhejte a podpořte správné metabolické procesy a hlavně funkci jater vašeho koně. Dále v naší nabídce naleznete přírodní veterinární kosmetiku pro koně. Veškeré informace vám rádi sdělíme na našem stánku firmy IREL.


Fitmin COMPLETE

Vystavovatel: Dibaq a.s. - Hala - 5, Stánek - A18

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Lehce stravitelné doplňkové krmivo s vyváženým obsahem živin je určeno pro dospělé koně v lehké a střední tréninkové práci. Je vhodné pro seniory a koně v rekonvalescenci.


Oslí stezka

Vystavovatel: Oslí stezka - Hala - 5, Stánek - A20

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Zážitková oslí farma, putování s oslíkem v přírodním parku, oslí trekking.


Equiservis

Vystavovatel: EQUISERVIS, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - B15

Kompletní vybavení pro anglické ježdění, skoky, drezuru či všestrannost. Tři kamenné prodejny - centrální pobočka v Rudné u Prahy, prodejna v Praze 9 – Letňanech a v Brně - Modřicích. Profesionální nadstandardní služby: pasování sedla přímo ve stáji, praní, vyšívání, sedlářský servis. Vlastní značka jezdeckého vybavení Cassini. Samostatný outlet s cenami sníženými až o 80 %. E-shop se službou Objednejte Vyzkoušejte ZDARMA. Těšíme se na vaši návštěvu na veletrhu.


ENDURE® SWEAT-RESISTANT FLY REPELENT

Vystavovatel: Animal Central, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - B19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jediná a účinná ochrana Vašeho koně! Víceúčelový insekticid pro klid zvířete s účinností 14 dnů. ENDURE® FLY SPRAY je kapalný insekticid v rozprašovači určený k přímému použití, působící proti mouchám domácím vyskytujícím se v blízkosti koní. Zajišťuje dlouhodobou ochranu proti zmíněným parazitům.


Jízdní skupina Městské policie hl. m. Prahy

Vystavovatel: HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, Městská policie hl. m. Prahy - Hala - 5, Stánek - B14

Jízdní skupina Městské policie hl. m. Prahy byla založena před deseti lety. První dva starokladrubští koně byli zakoupeni v srpnu 2007. Od té doby se jejich počet postupně zvyšoval. Dnes v ulicích Prahy slouží 28 služebních koní a o ně se stará přibližně stejný počet strážníků.


Pony škola

Vystavovatel: Pony Park, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B16

Zaměřujeme se hlavně na individuální přístup ke každému klientovi. Hodiny u nás probíhají formou individuálních lekcí a formou skupinových lekcí. Pořádáme také kurzy, zaměřené na teorii okolo koní. Děti se v kurzech naučí uzdit, sedlat a dozví se spoustu dalších informací ze světa jezdeckého sportu. V létě nabízíme letní intenzivní jezdeckou školu, která je pořádána formou příměstských táborů. Pro školy, školky a mateřská centra nabízíme tematické výukové programy. V areálu se nachází 20 druhů zvířat, které si můžete prohlédnout či pohladit. Pokud má vaše dítě rádo zvířátka a chcete mu uspořádat originální narozeninovou oslavu, neváhejte nás kontaktovat. Najdete nás na facebooku Jezdecká školička nebo na webových stránkách jezdeckaskolicka.cz.


SUPERMASK® II. CLASSIC

Vystavovatel: Animal Central, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - B19

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Komfortní a pevná maska proti hmyzu. Klasický vzhled. Maska proti hmyzu, která skutečně funguje. Konečně! KOMFORTNÍ, ODOLNÁ A DOBŘE PADNOUCÍ. Maska poskytující kvalitnější ochranu před mouchami, komáry, pylem létajícího hmyzu, bahnem, nemocemi a odpadem z letecké přepravy. Speciální průhledný patentovaný design umožní koni nerušený výhled. Nepadá z hlavy ani na pastvině ani ve stáji. Poskytuje 73% stín na ochranu očí před sluncem, aniž by bránil ve výhledu. Dostatečně odolná na to, aby vydržela více než jednu sezonu. Technologie „Rip Block®“, která zaručuje delší životnost materiálu.

Charakteristika:
VHODNÁ K OCHRANĚ: Očí a uší před hmyzem. Očí při přepravě ve vozíku. Očí po zranění. Očí a uší před letními nemocemi přenášenými parazity larev Habronema. Očí před volně létajícím prachem a odpadem např. z letecké přepravy. Drží na hlavě koně. Pohodlná a dobře padne na hlavu. Nepadá z hlavy dolů. Nyní dvojitá ochrana před spadnutím. Drží i během hraní si koní.


Obchodní dům pro jezdce a koně Dance and Jump

Vystavovatel: DANCE AND JUMP, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - A07

Jsme jedním z největších prodejců jezdeckých potřeb v České republice. Nabízíme veškeré vybavení pro jezdce, jejich koně a psy. Zákazníci si vyberou z nabídky více než 160 českých a zahraničních firem. Internetový obchod pro pohodlný nákup z domova, prádelna koňských dek a odborné poradenství, to vše patří ke službám, které poskytujeme. V Psí akademii Dance and Jump nabízíme komplexní celoroční výcvik vašich psů - kurzy, semináře i individuální lekce. V Jezdeckém areálu Dance and Jump zajistíme kvalitní ustájení a profesionální trénink Váš i Vašeho koně.


Jamenská a.s.

Vystavovatel: Jamenská a.s. - Hala - 5, Stánek - B20

Najdete nás na veletrhu.


160

Vystavovatel: Kniha 160 - Hala - 5, Stánek - A12

Autorka Tereza Kucharská představí svoji knihu "160".


GLORD KRMIVA PRO KONĚ – UNIKÁTNÍ KRMIVA, DOPLŇKY, LNĚNÝ OLEJ A PAMLSKY

Vystavovatel: KEY LOOK s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A17

V našem stánku GLORD.CZ najdete 20 příchutí výborných PAMLSKŮ GLORDIES, také unikátní KRMIVA AGROBS – krmiva, která jsou bez plísní a prachu, vhodná pro citlivé, dušné a alergické koně – např. ALPSKÝ ZELENÝ MASH, oceněný cenou inovací nebo ALPSKÉ ZELENÉ MÜSLI pro metabolicky citlivé koně, velmi oblíbené NATURMÜSLI nebo unikátní ZELENÝ OVES ve formě řezanky, krmiva pro seniory nebo LEHKÝ POŽITEK pro tlusťoušky, MAISCOBS pro hubeňoury, KRAFTKPAKET nebo STRUKTUROVANÉ MÜSLI S ČERNÝM A ŽLUTÝM OVSEM pro sporťáky a další kvalitní krmiva. Také zde najdete za studena lisovaný LNĚNÝ OLEJ GLORD – vysoký obsah přírodního zdroje esenciálních mastných kyselin omega 3 – až 60 % a KRMNÉ DOPLŇKY GLORD.


Česká pojišťovna

Vystavovatel: Česká pojišťovna a.s. - Hala - 5, Stánek - B11

Těšíme se na vás na našem stánku, kde budeme připraveni podat informace o jakémkoli pojištění, v souvislosti s veletrhem však hlavně vašich “mazlíčků“ (psů, koček, koní), a to vč. výstavní slevy na tato pojištění. Zároveň máme pro vás a vaše děti připraveny soutěže o drobné ceny. Jsme univerzální pojišťovnou se 190letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu. Poskytujeme jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství.


Equi MedSun - Basic

Vystavovatel: EquiMedsun - Hala - 5, Stánek - B09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Solárium pro koně - ohřev koně, prokrvení, regenerace, relax. Technické parametry: 2500 W. Dodací lhůta 4-6 týdnů. Cena 39 000 Kč.

Charakteristika:
Infra solárium pro koně.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


Stopy koní

Vystavovatel: Ing. Dalibor Gregor - Hala - 5, Stánek - A04

Není vždy snadné pochopit úmysly koní. Vždy však existuje cesta, jak dojít k vzájemnému porozumění. A na takovou cestu se vydala i Simona. Cestu změny přístupu ke koním i poznání sebe samotné. Na samém začátku si však musela položit tu nejzákladnější otázku: Jak se vypořádat se zaběhnutými postupy a přitom nezradit bytosti plné křehkosti i síly? Křest knihy na veletrhu FOR HORSE v pátek 13. 4. 2018.


Závěrečná zpráva

Facebook