FOR HORSE
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Program v aréně - čtvrtek 4.4.2019


Hala 5 C,D - sezení na tribunách

11.00 - 11.45 hodin

Přehlídka plemen: Osel, Českomoravský belgik, Norický kůň, Slezský norik, Apaloosa, Minihorse, Shetlandský pony, Pura raza Espanola

11.45 - 12.00 hodin

Haraldos Stunt Brothers:  Ukázky trickridingu

12.00 - 12.45 hodin

Přehlídka plemen: Welšský pony, Welsh part bred, Welsh typu cob, Hafling, Irský cob, Fríský kůň, Fjordský kůň, Argentinský pólo pony

12.45 - 13.00 hodin

Haraldos Stunt Brothers:  Rytířské souboje

14.00 - 17.30 hodin

14.00 - 14.12 Zahájení výstavy ukázkou Jízdy králů                                                

14.12 - 14.22  Ukázka koňského póla                                                                         

14.22 - 14.27  Pony farma – hafling – skoková ukázka                                              

14.27 - 14.34  Petra Zemanová a Diablo - práce ve volnosti                                 

14.34 - 14.41  Stáj u Sepíka – skoková ukázka  

14.41 - 14.51  Paravoltiž – Česká hiporehabilitační společnost  

14.51 - 15.01  Oslíci - využití plemene

15.01 - 15.06  Minihorse skokové ukázky                           

15.06 - 15.26  Zemský hřebčinec Písek a ZH Tlumačov – čtverylka                         

15.26 - 15.31  Přehlídka plemenných klisen slezského noriky Farma Kolokočov    

15.31 - 15.37  Veronika Živnová ,Pura Raza Espanola - práce na ruce                       

15.37 - 15.42  Pony farma – čtverylka irish cob a hafling                                            

15.42 - 15.50  Shetlandský pony - využití plemena v průběhu historie                     

15.50 - 16.00  Fjordi Stará Paka - pushball 

16.00 - 16.05  Stáj U Sepíka - welshpony a jeho využití                   

16.05 - 16.10  ZH Tlumačov – kočár s moravskými belgiky                                          

16.10 - 16.27  J.Bednářová Smíšková - práce s welshpony a dětmi

16.27 - 16.32  J. Podzemská - Minihorse v zápřahu                                                     

16.32 - 16.42  David Provazník - ukázky rychlostních soutěží westernu                

16.42 - 16.50  Ranč sokolí hnízdo – doma vaquera                                                       

16.50 - 17.00  Manželé Novotní a Novus Origo - ukázka práce s frískými koňmi    

17.00 - 17.15  Haraldos Stunt Brothers - ukázka rytířských turnajů                    

17.15 - 17.30  Policie hl. města Prahy - ukázky práce v terénu                             

 






Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva

Facebook